Onze kwaliteitswijnen verzenden wij over heel België aan € 9,95*

Pago Calzadilla - Opta | Vino do Pago DO

Rode wijn | SPANJE, PAGO | 2018
Deze wijn heeft een levendige kersenrode kleur. Hij heeft aroma's van framboos en kersen, met kruidige hints van kruidnagel, nootmuskaat en witte peper. Bovendien roept deze wijn aroma's van rozemarijn en meidoorn op, en biedt hij een frisse smaak met een soepele textuur. De gepolijste tannines zorgen voor een perfect evenwicht tussen fruit en hout.
€ 16,69  13,79 excl. btw

Specificaties

Serveer temperatuur
16-18 °C
Year
2018
Type
Rode wijn
Land
SPANJE
Te bewaren (jaren)
+ 7-10
Volume
0.75

Druif & ambacht

Regio
PAGO
Druiven
Tempranillo (60%), Syrah (20%), Garnacha (20%)
Teeltwijze
Traditioneel
Vinificatie
De wijngaard bevindt zich op een heuvel op een hoogte van 1000 meter boven de zeespiegel. Dit specifiek perceel bevat een bodem die voornamelijk uit zand met kalksteen bestaat. De wijn rijpt 12 maanden in Franse en Amerikaanse eiken vaten van 300 en 500 liter, alsook in grote fusten van 3500 L. In totaal werden 30.000 flessen van deze wijn geproduceerd. 

Smaakprofiel

Smaakprofiel
Elegant verfijnd
Gerechten
Tapas | Stoofpotje | Salades - kruidig en provençaals | Rijstgerechten

Over Pago Calzadilla

Pago Calzadilla is een domein van 26 hectaren groot, waarvan 20 beplant met wijngaarden. Het domein bevindt zich ten Zuidoosten van Madrid in de provincie Cuenca. Het is ideaal gelegen aan de Rio Mayor in Huete. Sinds de oprichting in 1980 is het een familiebedrijf dat zich toelegt op productie van wijnen met kwaliteit. Deze kwaliteit heeft, samen met de ligging van het domein buiten de klassieke appellaties, gezorgd voor de toekenning van het label "Vino de Pago". Vino de Pago is een appellatie van hoge kwaliteit in Spanje. Pago Calzadilla was één van de eerste domeinen die deze appellatie kregen.
categorieën